- PHILIPS

Цена
€44 00 / 86 06 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Philips 3000 series DST3041 - Steam iron - sole plate: ceramic - 2600 W
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
- Powerful steam to tackle every crease
Philips steam iron 3000 series makes ironing easy with the powerful steam boost that tackles tough creases. The ceramic soleplate ensures smooth gliding, while the 300 ml water tank is large enough to finish smaller ironing loads without a refill. - Continuous steam up to 40 g/min for consistent performance
Strong and consistent steam output to remove creases faster. - Steam boost up to 200 gram for extra power
The strong steam boost gives you that extra power to penetrate deeper into the fabric and cut through the tough creases easily. - 2600 watt for fast heat-up
Delivers fast warm-up and powerful performance. - Smooth gliding ceramic soleplate
Philips durable ceramic soleplate glides well on any ironable garment. It does not stick to your garment, is scratch resistant and easy to keep clean. - Philips drip-stop prevents water dripping on your garment
Philips drip-stop system prevents leakage to avoid stains from water droplets, so you can iron with confidence at any temperature. - Vertical steaming for hanging fabrics
With the vertical steam function you can refresh garments right on the hanger and remove creases from hanging fabrics such as curtains. No ironing board required. - Reach difficult places easily with the triple precision tip
The tip is precise in 3 ways: it has a pointed tip, button groove and sleek nose design. Philips triple precision tip helps you handle even the hardest-to-iron spots, like buttons and pleats. - Built-in calc-clean slider, long-lasting steam performance
This iron operates with ordinary tap water. Calc-clean is a built-in cleaning function to remove calcium build-up, or lime scale, and maintain peak performance. - Iron more in one go with the 300 ml water tank
Fewer refills are required thanks to a large 300 ml water tank, so you can iron more clothes in one go. - Extra-long 2.5 m cord
An extra-long 2.5 meter cord provides maximum reach to anywhere on the ironing board and convenience.
| General | |
|---|---|
| Product Type | Steam iron |
| Sole Plate Type | Ceramic |
| Steam Type | Burst, constant steam, spray |
| Continuous Steam Output | 40 g/min |
| Vertical Steam | Yes |
| Iron Water Tank Capacity | 300 ml |
| Boiler Heat-Up Time | 35 sec |
| Concentrated Steam Output | 200 g/min |
| Anti-Drip System | Yes |
| Iron Features | Non-stick soleplate |
| Miscellaneous | |
| Cord Length | 1.9 m |
| Power | |
| Power Consumption | 2600 W |
| Voltage | 220 - 240 V |
| Dimensions & Weight | |
| Width | 29 cm |
| Depth | 12.1 cm |
| Height | 14.3 cm |
| Weight | 1.2 kg |
| Dimensions & Weight (Shipping) | |
| Width (Shipping) | 32 cm |
| Depth (Shipping) | 13 cm |
| Height (Shipping) | 16.2 cm |
| Weight (Shipping) | 1.5 kg |
| Manufacturer Warranty | |
| Warranty | 2 years |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Product Type | Steam iron |
| Product Features |
|
| Sole Plate Type | Ceramic |
| Steam Type | Burst, constant steam, spray |
| Continuous Steam Output | 40 g/min |
| Boiler Heat-Up Time | 35 sec |
| Concentrated Steam Output | 200 g/min |
| Anti-Drip System | Yes |
| Iron Features | Non-stick soleplate |
| Cord Length | 1.9 m |
| Power Consumption | 2600 W |
| Voltage | 220 - 240 V |
| Width | 29 cm |
| Depth | 12.1 cm |
| Height | 14.3 cm |
| Weight | 1.2 kg |
| Width (Shipping) | 32 cm |
| Depth (Shipping) | 13 cm |
| Height (Shipping) | 16.2 cm |
| Weight (Shipping) | 1.5 kg |
| Warranty | 2 years |
| Iron Water Tank Capacity | 300 ml |
| Vertical Steam | Yes |
| Тегло | 1.50кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Парна ютия |
| Мощност (W) | 2600 |
| Производителност на пара (g/min) | 40 |
| Парен удар (g/min) | 180 |
| Капацитет на резервоара (ml) | 300 мл |
| Материал на плочата | SteamGlide Plus |
| Налягане на помпата (bar) | 0 bar |
| Вертикална пара | Да |
| Система против капане | Да |
| Автоматично изключване | Да |
| Функция самопочистване | Да |
| Дължина на кабела (m) | 2 |
| Тегло (kg) | 1.5 |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 1.50кг |
PHILIPS Парна Ютия Series 3000 DST3041/80
Гладете без усилие с парната ютия Philips Series 3000. С мощност 2600 W, непрекъснато подаване на пара 40 g/min и парен удар 180 g/min, тя лесно премахва дори най-упоритите гънки. Подметката SteamGlide Plus се плъзга гладко по всички тъкани, което прави гладенето по-бързо и ефективно.
Ключови Предимства
- Мощна парна производителност — 2600 W осигурява бързо загряване и постоянна пара за ефективно премахване на гънки.
- Подметка SteamGlide Plus — Усъвършенствано незалепващо покритие за лесно плъзгане и устойчивост на надраскване.
- Парен удар 180 g/min — Мощен тласък на пара за справяне с упорити гънки вертикално или хоризонтално.
- Система против капане — Предотвратява капенето на вода върху дрехите при ниски температури.
- Функция самопочистване — Поддържа оптимална производителност чрез изчистване на котлен камък и примеси.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип | Парна ютия |
| Мощност (W) | 2600 |
| Производителност на пара (g/min) | 40 |
| Парен удар (g/min) | 180 |
| Материал на плочата | SteamGlide Plus |
| Вертикална пара | Да |
| Система против капане | Да |
| Автоматично изключване | Да |
| Функция самопочистване | Да |
| Цвят | Черен |
Какво има в кутията
- PHILIPS Парна Ютия Series 3000 DST3041/80
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.









